Київ. Прийом дзвінків 24/7

Аварійне розкриття

Welcome image

ЗАМОК СЕЙФУ

від 500 грн

Розтин сейфів будь-якої складності механізму

Аварійне відкриття замків

Замки давно міцно увійшли до життя людей. Вони встановлюються на дверях у квартиру, будинок, офіс та інші приміщення, використовуються у транспортних засобах, сейфах та інших подібних місцях. Якісний замок є захистом від потенційної крадіжки грошей, документів та інших цінностей. Але може статися таке, що замок заклинює або закривається з іншої причини, а відкрити його самостійно немає жодної можливості. У такій ситуації слід заручитися підтримкою досвідчених професіоналів, які мають навички та сучасне обладнання. Київ - це величезне місто, в якому ця послуга пропонується багатьма компаніями та приватними фахівцями. Щоб отримати гарантію бездоганної якості та персонального підходу, можна звертатися до нас.

Особливості відкриття замків різного типу

У житті може статися практично все, що завгодно, у тому числі мимовільне закриття дверей. Серед основних ситуацій, за якими не вийде нормально відчинити двері, можна відзначити:

 • Заклинювання ключа чи його поломка.
 • Захлопування дверей, коли ключ залишився усередині приміщення.
 • Поломка механізму.

Якщо потрібно екстрене вирішення проблеми, важливо заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Наша служба має необхідні ресурси, можливості для вирішення проблеми. Самостійно впоратися із завданням дуже непросто, а іноді й просто неможливо. Але звернення до фахівців стає гарантією надійності. Ціна при цьому цілком доступна більшості клієнтів.

Професіонали займаються наданням відповідних послуг уже давно. Охайність є основою проведення робіт, завдяки чому гарантується повне збереження механізму в ідеальному робочому стані. Дверне полотно також не ушкоджується, як і замковий механізм. Усі стандарти безпеки дотримуються беззаперечно. Тому наші послуги стають своєрідною гарантією якості.

Потрібне термінове відкриття може у різноманітних ситуаціях. Це не лише проблема з вхідними дверима, але ще й із сейфом, автомобілем. Якщо звернутися до нас, можна розраховувати на швидке та ефективне вирішення проблеми.

Основні послуги

Форс-мажорні ситуації можуть статися у житті кожної людини. Серед наших основних послуг можна відзначити:

 • Аварійне відкриття автомобілів за допомогою спеціального обладнання. Майстри мають знання, вмілі руки. Розтин здійснюється на очах у власника автомобіля, який повинен спочатку надати документи на машину.
 • Відкриття сейфів як портативних, так і вбудованих. Проводяться роботи з сейфів з електронним замком, ключовими замками і т.д. Під конкретну ситуацію фахівці обирають найефективніший спосіб вирішення проблеми.
 • Двері у приміщення. Все проводиться без пошкоджень та у встановлені терміни.

Крім цього, можна розраховувати на деякі додаткові послуги, серед яких ремонт замку запалювання. Він може пошкодитися через неакуратне використання. Там можуть застрягти різні компоненти, наприклад сміття, що виключає повноцінне використання. Професійний ремонт личинки замку запалювання дає змогу відновити його працездатність.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія має великий досвід, надає послуги недорого та з гарантією якості. Вже тільки тому можна сміливо звертатися до нас. Нашою основною метою стає відновлення доступу до транспортного засобу, приміщення чи сейфа. Просто замовити послугу із виїздом по всій столиці. Попередньо можна обговорити нюанси зі співробітником компанії, домовитися про час та інші деталі. Індивідуальний підхід гарантує високу якість обслуговування та повне задоволення основних потреб. Для відновлення дверей ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне. Серед основних причин, з яких варто звернутися до нас, можна зазначити:

 • Високий рівень кваліфікації співробітників, який продовжує зростати постійно.
 • Прийнятні умови співпраці.
 • Цілодобовий режим роботи.
 • Забезпечення конфіденційності.
 • У процесі використовується тільки сучасне обладнання, яке без пошкодження дозволяє розкривати різноманітні замки.
 • Діяльність повністю регламентується відповідними стандартами, є цілком легальною.

Завдяки цьому аварійне розтин сейфів, дверей та всього іншого проводиться максимально ефективно та швидко.

У процесі здійснення виклику слід описати співробітнику компанії проблему, щоб він міг точно розуміти, що потрібно для вирішення. Замок без коду або з ним буде відновлено своєчасно та якісно. Будь-який сучасний механізм, як кодовий, так і електромеханічний, буде відновлено швидко та професійно. Після зламування проводяться грамотні відновлювальні роботи. Якщо пошкодження виявилися надто серйозними, фахівець може встановити новий замок.

Наша компанія працює у Києві, Броварах та всій Київській області, надаючи високоякісні послуги на вигідних умовах. Ми готові допомогти всім клієнтам у важку хвилину, забезпечити якісне обслуговування незалежно від складності конкретної ситуації.

АВТОМОБІЛЬ

Аварійне розтин авто проводиться за допомогою спецобладнання. Також потрібна спритність рук та розуміння своєї справи. Аварійне відкриття завжди проводиться у присутності господаря та наявності документів

Вызвать мастера

СЕЙФ

Проводимо розтин вбудованих та портативних сейфів, з електронними, кодовими та сувальдними замками. Залежно від стану можлива заміна чи ремонт сейфового замку

Викликати майстра
vpn_key Created with Sketch.

ДВЕРІ ПРИМІЩЕННЯ

Здійснюємо розтин всіх типів замків і замикаючих пристроїв з мінімальною шкодою для Вас.

Викликати майстра