Київ. Прийом дзвінків 24/7

Врезка, установка и замена замков

Врізання, встановлення та заміна замків у Києві та Броварах

Замки – це дуже важливі механізми, без яких важко уявити різноманітні види дверей. Відповідно нерідко потрібні послуги, які мають до них безпосереднє відношення. Серед них є врізання замку в міжкімнатні двері, встановлення замків, а також заміна. Наша компанія готова надати кожну з цих послуг із гарантією якості та за чесною вартістю. У штаті працюють кваліфіковані майстри, які точно розуміють, що і як потрібно робити, щоб забезпечити тривалість експлуатації механізму та повне виконання основних функцій. Попередньо можна проконсультуватися з професіоналами, дізнатися у них, як усе відбувається, скільки часу займає та яка ціна. Ми готові допомогти у різних ситуаціях, незалежно від складності.

Вскрытие двери помещения
ЗАМІНА ЗАМКУ, ВРІЗКА,
РЕМОНТ ЗАМКУ
від 500 грн
Демонтуємо та встановимо новий
у максимально швидкі терміни

Головні відмінності заміни, встановлення та врізання

Врізання є специфічним видом робіт, який дає можливість встановити новий замок на місце старого. Нерідко монтується додатковий замикаючий пристрій з метою підвищення рівня безпеки на об'єкті. Послуга може знадобитися як для вхідних, так і для міжкімнатних дверей. Серед інших причин, щоб її замовити, можна зазначити:

  • Втрата ключів від замку.
  • Поломка встановленого механізму.
  • Бажання обмежити доступ до конкретного приміщення для інших. Наприклад, хочеться зробити простір у кімнаті суто особистим.
  • Підвищення рівня надійності та безпеки.
  • Зміна власника приватного будинку, квартири та ін.

Незалежно від того, чому необхідно провести роботи, важливо звернутися до кваліфікованих професіоналів. Потрібний певний рівень знань та навичок, а також наявність спеціального інструменту. Потрібно розумітися на конструктивних особливостях дверей, специфіці замків і в усьому іншому. Наприклад, у металеві двері установка проводиться за допомогою одного способу, а в дерев'яну – за допомогою зовсім іншого. Наші співробітники знають, як врізати замок терміново та в повній відповідності до всіх стандартів та норм. Завдяки якості виконуваних робіт гарантується повне виконання основних функцій замку, безпека та надійність.

Якщо це двері із металу, потрібно використовувати якісний інструмент. У протилежному випадку існує ризик пошкодити виріб або зіпсувати його. Ефективність виконання робіт безпосередньо впливає на безпеку майна, яке перебуватиме всередині приміщення. Грамотний вибір відповідного замку також дуже важливий. Потрібно під конкретні потреби підібрати оптимальний замикаючий механізм, здатний забезпечити нормальний рівень надійності та зручності експлуатації. Наші   Співробітники готові надати комплексні послуги. Такі міста, як Київ та Бровари, обслуговуються нами максимально якісно та професійно.

Чому варто вибрати нас?

Якщо потрібно вставити новий замок у двері, доцільно звернутись до кваліфікованих професіоналів із великим досвідом. Ми маємо в своєму розпорядженні і точно знаємо, що потрібно робити в кожній окремій ситуації. Гарантується повний набір переваг для кожного клієнта, серед яких:

  • Швидке виконання робіт без втрати якості
  • Привабливі розцінки, які дозволяють замовити послугу недорого.
  • Попередні консультації від компетентних фахівців, які дозволяють не упустити нічого важливого.

Установка та заміна дверних замків нами - це своєрідна гарантія якісної та тривалої експлуатації при дотриманні основних правил та норм. На вартість впливає безліч факторів, серед яких тип дверної конструкції, пристрою, що замикає, віддаленість об'єкта. Але в будь-якому випадку ми готові запропонувати найпривабливіші умови на відповідному ринку.

На міжкімнатні та на вхідні двері замок буде поставлено однаково швидко, тому що ми точно знаємо, як це найкраще зробити. Якщо довіритися грамотним фахівцям, ніколи не доведеться переживати з приводу якості виконуваних робіт. Комплексний підхід та гарантійні зобов'язання – це додаткові переваги нашої компанії.

АВТОМОБІЛЬ

Аварійне розтин авто проводиться за допомогою спецобладнання. Також потрібна спритність рук та розуміння своєї справи. Аварійне відкриття завжди проводиться у присутності господаря та наявності документів

Докладніше
vpn_key Created with Sketch.

Дверні замки

Здійснюємо розтин всіх типів замків і замикаючих пристроїв з мінімальною шкодою для Вас.

Докладніше

Сейфи

Проводимо розтин вбудованих та портативних сейфів, з електронними, кодовими та сувальдними замками. Залежно від стану можлива заміна чи ремонт сейфового замку

Докладніше